KARRIER

Felelős műszaki vezetőt és projektmenedzsert keresünk

Feladatok:

  • Építkezések komplex irányítása
  • Elektronikus építési napló vezetése
  • Alvállalkozók koordinálása és ellenőrzése
  • Kapacitásszervezés
  • Munkaterület ellenőrzése, a folyamatok és a kivitelezés koordinálása
  • Munkahelyi dokumentált mérések elvégzése
  • Minőségellenőrzési terv készítése, és folyamatos karbantartása
  • Anyagrendelési, szállítási feladatok, előkészítése
  • Megbízókkal és alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • Kooperációs értekezletek dokumentálása
  • Műszaki ütemtervek készítése és folyamatos karbantartása
  • Ütemterv betartása és betartatása
  • Technológiai és megbízói előírások betartatása
  • Tervek felülvizsgálta, ellenőrzése, véleményezése
  • Folyamatos dokumentálás MSZ EN ISO 9001:2009 rendszer szerint

Elvárások:

  • Szakirányú (felsőfokú műszaki, építő- vagy építészmérnöki) végzettség
  • "A" kategóriás felelős műszaki vezetői jogosultság
  • Középfokú angol nyelvtudás, kommunikációs készség
  • Szabványismeret
  • Minimum 5 év szakmai gyakorlat
  • Építésvezetői, munkahelyi mérnöki gyakorlat
  • Gyakorlott számítógép felhasználói ismeretek (MS Project, Excell, stb.)

Amit kínál a cég:

  • versenyképes jövedelem
  • munkaeszközök (gépkocsi, laptop, telefon, internet)
  • munkavédelmi- és mérőeszközök

Pályázatát a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: bernecker@bernecker.hu

Munkahelyi mérnököt keresünk

Feladatok:

  • Napi szintű kapcsolattartás a projektszervezet tagjaival és az alvállalkozókkal
  • Kivitelezési munkák hatékony előkészítése, szervezése és ellenőrzése
  • Projekttel kapcsolatos dokumentációk naprakészen tartása
  • Beszerzések ütemezése, szervezése
  • Az organizáció megfelelő szintű, hatékony biztosítása, koordinációja
  • Havi teljesítések egyeztetése
  • Alvállalkozók munkájának koordinálása, kivitelezési folyamatok helyszíni irányítása
  • Megvalósulási dokumentációk készítése, részvétel a megvalósult munkák átadásában
  • Építési napló vezetése

Elvárások:

  • Szakirányú közép (magasépítő technikus) és/vagy felsőfokú (építész-/építőmérnök) műszaki végzettség
  • Napi adminisztratív és mérnöki tevékenységet alátámasztó számítógépes ismeret (irodai, ütemtervező, költségvetés készítő és tervező programok)
  • Szakmai elvárásoknak megfelelő és hatékony kommunikációs képesség szóban és írásban

Előnyt jelenthet:

  • Hasonló munkakörben, egyéb mérnöki tevékenységben szerzett tapasztalat
  • Budapesti lakhely (előny, de nem elvárás)
  • „B” kategóriájú vezetői engedély, vezetési gyakorlat

Amit mi kínálunk:

  • Műszaki háttértámogatás
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos légkör
  • Versenyképes jövedelem
  • Cégen belüli továbblépési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest és vonzáskörzete

Pályazatát fényképes szakmai önéletrajz megküldésével a gulyas.krisztian@bernecker.hu email címre várjuk.